Корисні програми

Програми для роботи над електротехнічними проектами

LogiAlpes

Програма спеціалізована для розрахунку і підбору установок компенсації реактивної потужності на базі оснащення фірми Legrand. Буде корисна, в першу чергу, проектувальникам і збирачам силових шаф і щитів, так як дозволяє вибрати як готовий до замовлення виріб, так і комплект комплектуючих для виробництва КРМ на місці. У програму вбудований промисловий каталог російською мовою з докладними теоретичними викладками. На жаль, файл з інструкцією поки лише англ. мовою, проте для спеца орієнтуватися в програмі ніяк не складе труднощів.


LineNet10 Demo

Програма LineNet10 спеціалізована для розрахунку втрат напруги і струмів короткого замикання в електромережах 6, 10, 20 кВ. Програма дозволяє зберігати в одному файлі вихідних даних і розраховувати лінії 10 кВ району мереж електропостачання (декількох взаємопов'язаних згідно мереж 10 кВ підстанцій) в звичайних і поставарійних режимах. Підсумки розрахунків містять досить даних для рішень по релейному захисту мереж 10 кВ.


Dialux

Програма для проектування освітлення "DIALux" призначена для виконання світлотехнічних розрахунків і проектування як внутрішнього, так і зовнішнього освітлення. На даний момент DIALux є безумовним лідером серед світлотехнічних програм. Розроблено німецькою компанією DIAL GmbH.


Cupro

Програма дозволяє: -розрахувати потужність по 1ф/3ф струму. -розрахувати ток по 1ф/3ф потужності. -розрахувати втрати напруги -розрахувати струми короткого замикання -визначити діаметр проводу/кабелю. -визначити перетин дроту/кабелю -Перевірити вибраний перетин: -нагрів-економічну щільність струму -втрати напруги


Програма підбору контактів

Програма допомагає підібрати контактори різних фірм-виробників, еквівалентні за потужністю контакторів фірми Moeller


Програма підбору пристрою прямого пуску

Програма допоможе підібрати пристрій прямого пуску двигуна (на обладнання фірми Moeller)


Правила улаштування електроустановок

Складаються із загальних правил, розділів: каналізація електроенергії, захист і автоматика, розподільні пристрої і підстанції, електросилові установки, електричне освітлення, матеріали спеціальних установок. Для інженерів і техніків, зайнятих проектуванням, монтажем та експлуатацією електрообладнання.