Новини

Як достигнути якісного освітлення

Качество освещения, как достичь?Якість системи освітлення відноситься, але не обмежується ними, аспекти висвітлення, такі як правильний колір, гарну однорідність, належна поверхневих яркостей номерів, адекватного управління яскравістю і мінімальним відблисків. Дослідження показали, що система освітлення може впливати враження користувача візуальної ясності, простору і приємності. Ці почуття виникають в просторах, які рівномірно освітленим з акцентом на більш високих яркостей на кімнатних поверхностях.Улучшеніе задоволеності користувачів з таких просторів може або не може мати ніякого впливу на продуктивність труда. середовища.

Перехідні процеси - Перешкоди + -

Переходные процессы - Line ПомехиУдари блискавки і комутаційних перехідних процесів на лініях електропередач будуть поширюватися вниз по лінії і звичайно підсумку прийти до підстанції. Там, напруга буде затиснутий громовідводи на рівні обладнання підстанцій може працювати без пошкоджень. Ця напруга буде передаватися до ліній розподілу в двох формах: диференціальне та загальних режімах.Напряженіе диференціального режиму є напруга між лінією харчування провідники самі, і вона що безпосередньо не связанинапряженіем на землю. Напруги синфазних є напруги декількох проводів на землю

Типи пожарів на підстанціях

ПС ПротивопожарнаяРизик пожежі на підстанціях була історично низької, але можливі наслідки пожежі можуть бути катастрофічними. Пожежі на підстанціях можуть серйозно вплинути на подачу електроенергії споживачам, а також доходи і активи службову програму компанії. Ці пожежі можуть також створити пожежну небезпеку для вантажного персоналу, персоналу аварійних служб, а також широкої громадськості.

Генерація енергії в майбутньому - Сонячна енергія вітру

солнечного ветра мощностиУ міру того як світ відкриває нові шляхи для задоволення своїх зростаючих потреб в енергії, енергія, що виробляється від Сонця, який більш відомий як сонячна енергія і енергії, що виробляється від вітру званої енергії вітру розглядаються як засіб вироблення електроенергії.

Хоча ці два джерела енергії залучили вчених протягом дуже довгого часу, вони не в змозі вирішити, який з двох є кращим джерелом для вироблення електроенергії. Зараз вчені дивляться на третій варіант, а також.

Вчені з Університету штату Вашингтон в даний час об'єднують сонячну енергію та енергію вітру, щоб зробити величезну кількість енергії, називається сонячної енергії вітру, який задовольнить всі потреби в енергії людського роду.

Реактивну потужність потрібно компенсувати

За винятком дуже небагатьох спеціальних ситуаціях, електрична енергія генерується, передається, розподіляється і використовується в якості змінного струму (AC). Проте, змінний струм має кілька різних недоліків. Одним з них є необхідність реактивної потужності, яка повинна подаватися разом з активною потужністю. Реактивна потужність може бути провідним або lagging.While вона є активної потужності, що сприяє спожитої або переданої енергії, реактивної потужності не вносити свій вклад в енергія. Реактивна потужність є невід'ємною частиною '' повній потужності. ''