Індивідуальне виконання

Індивідуальне виконання тельферних постів

Пости управління поставляються в 3-х, 6-ти і 8-ми місних корпусах, можуть бути укомплектовані для будь-якого індивідуального рішення, що дозволяє реалізувати будь-яку схему. У тельферних постах можуть існувати поставлені всілякі необхідні приводи кнопок серії SP22. Пости серії РKS ще оснащені механічним блокуванням від одночасного спрацьовування в протилежні сторони. Корпус зроблений з ізоляційного ударостійкого пластику жовтого кольору зі ступенем захисту Ip65.


Каталог схем та діаграм для індивідуальної комутації кулачкових перемикачів

Запрошуємо скористатися онлайн каталогом комутаційних програм кулачкових перемикачів Spamel. Це база даних 200000 комбінацій кулачкових перемикачів завдяки якій ви можете знайти цікаву для Вас схему, малюючи її або переглядаючи вже наявні. Каталог нових схем перемикачів поповнюється синхронно з виготовленням.


Щитове обладнання за індивідуальними проектами

На етапі розробки індивідуального проекту з'ясовуються всі тех. запити, ведуться вимірювання і визначається особливість і перелік можливостей майбутнього обладнання. Висококваліфіковані інженери нашої компанії надають всю необхідну допомогу і консультації, щоб вже на початковому етапі роботи цілком виключити можливість похибок.