Якісний сервіс
Якісний сервіс

Швидка обробка замовлення

Гарантія 12 місяців
Гарантія 12 місяців

на всю продукцію

Щоденне відвантаження
Щоденне відвантаження

професійна консультація

Оплата після доставки
Оплата після доставки

Зручна оплата замовлення

Спецпропозиції
975,00грн
$28
24

Регулятор оборотів двигуна для швейних машин з приводом тур2. Педаль провідного європейського виробника asel є аналогом РНБ-1УХЛ 4.2-06 педалі для швейних машин СРСР.Швейна педаль зроблена з міцного пластику. Регулятори U-118 гарантують плавний запуск швейної машини а зміна подачі напруги для регулювання швидкості обертання двигуна здійснюється через вугільного реостата.Педаль ідеально працює зі швейними машинками і оверлок, а саме:Чайка (всі моделі)лучникВерітасЗінгерТекстима І іншими швейними машинками з приводом тур 2. Напряжение V 220-240 Номинальное сопротивление Ω 800 Допустимая нагрузка A 0.6 Подключение сетевого шнура   отдельный Вес kg 0.45 Комплектація:Педаль U-118Додаткові аксесуари:Шнур живлення

850,00грн
640,00грн
$18
16
Номінальний струм, А , ,
Переглянути всі

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин & mdash; сайт, який торгує товарами в інтернеті. Дозволяє користувачам сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати і доставки замовлення в мережі Інтернет.

Вибравши необхідні товари або послуги, користувач зазвичай має можливість тут же на сайті вибрати метод оплати і доставки.